Čajová plavba 2022

V sobotu 28. 5. 2022 se v zátoce Lavičky na Dalešické přehradě uskuteční další závod pramic inspirovaný plavbami z Anglie do Indie pro čerstvou čajovou sklizeň. Samotný závod proběhne v sobotu, ale je možné si akci protáhnout na celý víkend.

Na Lavičky je možné dorazit v pátek od 19 hod a zůstat do neděle do 12 hod. Spaní ve vlastních stanech, vaření na ohni, případně bude k dispozici táborová kuchyně s plynovým sporákem. Na místě bude k dispozici pitná voda. Letos bude kvůli souběhu dvou akcí potřeba přivézt co nejvíce vlastních pádel a vest.

Sobotní závodní program je plánovaný od 10 do 16 hodin.

Další možnosti programu na vodě

Páteční splutí na kanoích z Třebíče na Dalešickou přehradu. Vhodné spíš pro starší skauty a rovery, vzhledem k tomu, že bude potřeba zapádlovat a příjezd může být s padající tmou. Odjezd od klubovny v režii oddílů ideálně kolem 15hod, kapacita lodí je pro 40 osob.

Sobotní splutí na kanoích z Vladislavi na Dalešickou přehradu. V sobotu odpoledne se v rámci jiné akce dostanou kanoe pro 30 osob do Vladislavi. Zájemci o další dobrodružství na vodě je tam mohou vyzvednout a udělat si plavbu do zátoky Lavičky.

Zájemci o splouvání se zapíší do TABULKY.