Čajová plavba 2011

Informace pro pořadatele od Gluma

Čajová plavba se blíží, proběhne 27 – 29. 5. Vlastní závod pak 28.
Přípravy jsou… éééééé… svědomité!
A tak se táži, zda jste schopni a ochotni pomoci s pořádáním.
Čekáme účast asi 120 lidí a potřebujeme asi 20 pořadatelů na vlastní závod.
Základní pomoc si představujeme v podobě náruživého stání na nějaké disciplíně, což vyžaduje vaši přítomnost na Lavičkách v sobotu 28.5. od 8:00 – 18:00. Nicméně noc před tím i noc potom bude zajisté vtipná:)

Ozvěte se mi prosím na mail či jinak, kdo bude tak hodný a pomůže.
Jakékoliv šíření tohoto mailu mezi lidi, kteří by také mohli pomoci, je trestáno vřelým obejmutím od vámi vybraného člena užšího pořadatelského týmu:)

Děkuji,
za pořadatelský tým Glum

Informace pro účastníky

Buďte pozdraveni stateční mořeplavci!

Vy, jenž se vydáváte do neznáma, abyste mně, královně Alžbětě, přivezli pravý anglický čaj.

Vězte, že vaše plavba začne v sobotu 28.5. Na místě vyplutí je záhodno býti nejlépe den před startem plavby, a sice v pátek 27. 5. večer. Kdo z vás, statečných reků tento termín nestíhá, je možno se dostaviti v sobotu a to do 8:30 (s pravou britskou přesností) na známou anglickou pláž Lavičky na západním pobřeží Velké Británie (vodní nádrže Dalešice). Vyhlášení celé plavby dá-li Bůh, proběhne v 17:00. Budu ráda, zůstanete-li se mnou i na sobotní oslavný večer až do neděle, kdy je kolem poledne plánováno bourání přístavu a odjezd do rodné vesnice.

Každý gentleman, účastník výpravy, bude potřebovat vlastní potraviny, neb královská kuchyně si nemůže dovolit hostit tolik mořeplavců. Vlastní plavecký úbor, osušku, šátek, náhradní převlečení, pláštěnku, vhodný je i zápisník a psací potřeba. Je také nutno na místě uhradit Královské plavební kanceláři poplatek 100 liber (Kč) na posádku, která se skládá z pěti pádlujících gentlemanů a jednoho řídícího gentlemana (možný je i menší počet gentlemanů). Na každé lodi musí být alespoň jeden gentleman starší 18 let. Pro posádky, které budou zůstávat přes noc či dvě je vhodné míti příbytek, pytel spací jakožto i další věci potřebné na přenocování. Královský zásobovač zajišťuje pitnou vodu, kteréžto ale není nekonečno, ba co více, je jí konečno! Kdo z vás může přivést (a přiveze) vlastní plachetnici (pramici 550) bude blahořečen!

Závodní kategorie byly na tento rok ustaveny následovně:

  • Minigentlemani (vlčata a světlušky): do 11 let včetně
  • Pologentlemani (skauti a skautky): do 15 let včetně
  • Praví gentlemani (roveři a rangers a starší): 16 a více let

Kategorie nejsou rozděleni dle ctěného pohlaví jednotlivých gentlemanů.

S pozdravem

Její veličenstvo královna Alžběta

Královna Velké Británie a Severního Irska

Kdyby snad někdo ještě váhal, pozvánku najde v příloze a stejně tak prosím o vyplnění přihlášky, kdo tak ještě neučinil, kterou naleznete zde:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dC13SHo4MjU5RWhEazQxT2Q0dzFOM2c6MQ

PS: S dotazy se obraťte na mého sekretáře Sira Gluma, dostupného na 777114460, či piromatej@seznam.cz

PS1: Tento e-mail je posílán prostřednictvím vrchního pošmistra Sira Žížala, dostupného na 724264861, či milan.maxa@gmail.com